Judo Klub Neretva s 15 medalja do titula najuspješnijih
Na 26. Međunarodnom judo turniru BiH and Nippon nastupili su sportašice i sportaši Judo kluba Neretva Mostar. Turnir je okupio veliki broj natjecatelja iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Srbije i Crne Gore.
Mladi mostarski "Galebići" ukupno su osvojili 15 medalja, i to 5 zlatnih, 3 srebrene i 7 brončanih.
Osim pojedinačnih uspjeha, Neretva je ostvarila i odlične ekipne rezultate postavši najuspješnija ekipa dječaka do 8 godina te najuspješnija treća ekipa u konkurenciji djevojčica do 10 godina.
Zlatne medalje osvojili su: Ivano Lovrić, Erik Glibić, Rebecca Markin, Adi Benca i Emmanuel Markin.
Srebrene medalje osvojili su: Gabriel Aleksandar Ćeško, Jelena Ćeško i Teo Tepeš.
Brončane medalje osvojili su: Lana Trebović, Josip Rezo , Haric Trebović, Fabio Senkić, Antun Ajvaz, Hamza Bin Nermin i Emanuel Markin.
Peto mjesto ostvarili su: Davud Bulić i Adam Bin Nermin.