BiH i Slovenija

JK Borsa: 11 zlata na dva fronta

Na oba turnira klub je slavio kao najuspješnija ekipa.
Sport / Ostali sportovi | 20. 02. 2023. u 11:28 Bljesak.info

Mladi džudaši Borse zabilježili su nastupe na dva natjecanja: memorijalu "Miloš Mrdić" u Trebinju i na Pokalu Koroške u Sloveniji.

Na oba turnira klub je slavio kao najuspješnija ekipa. U Trebinju je osvojen pehar za najbolju mladu ekipu dok je u Sloveniji Borsa zauzela 3. mjesto ukupnom poretku nakon prvoplasiranog Bežigrada iz Ljubljanje i drugoplasiranog Acrona iz S. Gradca. Četvrta ekipa turnira bio je Uzgorod iz Ukrajine, dok je 5. mjesto zauzeo Landersvebald iz Austrije.

Pokal Guštanj - Koroška

U gradiću Ravne na Koroškem održan je tradicionalni judo turnir koji je okupio 236 natjecatelja iz 6 zemalja i 37 klubova.

Natjecanje je bilo za dvije uzrasne kategorije: U12 i U14, a medalje su osvojili:

Zlato: Ina Marić, Ivana Bebek i Lara Knezović

Srebro: Iva Vrljić

Bronca: Gabrijel Šarac i Magdalena Frljić

Memorijal "Miloš Mrdić" Trebinje

U Trebinju je održan 20. Judo kup i 13. memorijal "Miloš Mrdić". Organizator natjecanja bio je judo klub Leotar, a natjecanje je okupilo preko 400 natjecatelja iz 7 zemalja.

Medalje za Borsu osvojili su:

Zlato: Niko Novak, Mateo Raspudić, Ivana Šarić, Katarina Palac, Karla Džidić, Anastasia Ignatkov, Leona Čuljak, Lucija Ivanković.

Srebro: Katja Tomić.

Bronca: Gabriel Marković, Luka Bubalo, Jan Barbarić i Katja Jurić.