Premijer liga BiH

Iznenađujući poraz mostarskih odbojkašica u Goraždu

Zanimljivo, u utakmici su dodijeljena dva crvena kartona - jedan treneru Mostara Darku Drmaću i jedan kapetanu Goražda Vanji Džidi.
Sport / Ostali sportovi | 10. 11. 2019. u 14:41 Bljesak.info

Odbojkašice Studentskog odbojkaškog kluba ''Mostar'' poražene su u 8. kolu Premijer lige BiH od Goražda.

Radi se o pomalo iznenađujućem porazu imajući u vidu da su Mostarke prije mjesec dana na domaćem terenu s maksimalnih 3:0 slavile protiv Goražda u 1/4 finala Kupa FBiH.

Goražde je povelo s 28:26, da bi Mostar izjednačio na 1:1 osvojivši drugi set sa 27:25.

U sljedeća dva seta Goražde je slavilo s 25:18 i 25:21 i tako ostavilo na domaćem terenu sva tri boda.

Nakon osam odigranih kola Mostar je 4. sa 15 osvojenih bodova. Vodi Goražde s 22 boda.