JK Neretva

Hrvoje Knezović proglašen najuspješnijim natjecateljem turnira

Natjecatelji Neretve osvojili su 14 medalja od čega najviše oni najsjajnijih, 8 zlatnih, 4 srebrene i 2 brončane.
Sport / Ostali sportovi | 22. 07. 2019. u 19:25 Bljesak.info

Međunarodni judo turnir ''Kup Stevan Marković'' održan je protekle nedjelje u općini Šipovo. Na turniru je sudjelovao i JK Neretva iz Mostara čiji su članovi zabilježili izvrsne rezultate.

Turnir je održan u prirodnom ambijentu, na rijeci Plivi gdje su pored juda održani i razni drugi sadržaji. Uz opuštenu atmosferu mostarski judaši su napravili i izlet te se opustili u čarima prirodnih ljepota koje ovaj kraj krase i čine ga posebnim.

Pored ovog sjajnog uspjeha član mostarske Neretve, Hrvoje Knezović proglašen je za najuspješnijeg natjecatelja turnira, a mostarska Neretva ekipno je završila na prvom mjestu u ukupnom poretku.