Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Mladi džudisti

Džudisti Mostara zablistali u Sarajevu i osvojili tri medalje

Judo klub Mostar osvojio je tri medalje na međunarodnom kupu Vinko Šamarlić u Sarajevu, među 498 natjecatelja iz šest zemalja.
06.04.2026. u 07:48
text

Na međunarodnom Judo kupu ''Vinko Šamarlić'', održanom u Sarajevu, natjecatelji Judo kluba Mostar ostvarili su zapažene rezultate u jakoj međunarodnoj konkurenciji te još jednom uspješno predstavili svoj klub i grad.

Turnir je okupio 498 natjecatelja iz 44 kluba i šest zemalja, a mostarski džudisti osvojili su dvije srebrne i jednu brončanu medalju.

U kategoriji starijih pionira do 66 kilograma Haris Trebović osvojio je drugo mjesto. Srebrnu medalju izborio je i Davud Bulić u konkurenciji dječaka do deset godina, u kategoriji do 42 kilograma.

Brončanu medalju za mostarski klub osvojila je Lana Trebović, koja je bila treća u kategoriji djevojčica do deset godina i do 34 kilograma.

Na turniru su nastupili i Esma Cokić te Arman Hodžić, koji su ovoga puta ostali bez odličja, ali su svojim nastupima stekli vrijedno iskustvo za buduća natjecanja.

Nastup u Sarajevu tako je donio novo potvrđivanje rada mostarskog kluba na međunarodnoj sceni, uz rezultate koji pokazuju kontinuitet kvalitetnog rada s mladim natjecateljima.

POVEZANO