Prošao u osminu finala

Čilić za 76 minuta pobijedio Musettija u Miamiju

Marin Čilić (32) plasirao se u osminu finala ATP Masters turnira u Miamiju pobjedom nad Talijanom Lorenzom Musettijem (19) s 6-3, 6-4 nakon 76 minuta igre.
Sport / Ostali sportovi | 29. 03. 2021. u 19:20 Bljesak.info

Hrvatski tenisač Marin Čilić uvjerljivom se pobjedom protiv Lorenza Musettija plasirao u osminu finala ATP turnira u Miamiju gdje čeka boljeg iz dvoboja četvrtoga nositelja Andreja Rubljova i Martina Fucsovicsa

Čilić je bio dominantan protiv 19-godišnjeg Musettija, koji je 94. na ATP ljestvici.

Marin je prvi set dobio zahvaljujući "breaku" kod 3-2, a i u drugom setu mu je bilo dovoljno jedno oduzimanje protivnikova servisa - bilo je to kod 4-4. Međugorac je bio vrlo raspoložen za igru, imao je devet aseva i samo 51 posto uspješnosti prvoga servisa, dok je spasio obje "break" lopte.

U osmini finala Čilić čeka boljega iz dvoboja četvrtoga nositelja Rusa Andreja Rubljova i Mađara Martina Fucsovicsa.

U Miamiju Čilić nikad nije imao posebno dobre rezultate, a najdalje je stigao 2013. godine - do četvrtfinala, prenosi Hina.