Laktaši Open 2019

Devet medalja za mostarsku Neretvu

Judaši mostarske Neretve nastupili su sa ukupno 12 natjecatelja, a u Mostar su donijeli 9 sjajnih odličja.
Sport / Ostali sportovi | 13. 02. 2019. u 09:00 Bljesak.info

Proteklog vikenda održan je međunarodni judo turnir "Laktaši Open 2019" koji je okupio veliki broj natjecatelja.

Turnir se održao u dva dana, prvog dana nastupilo je oko 527 natjecatelja za mlađe uzraste,a  drugog dana nastupilo je preko 200 natjecatelja uzrasta kadeta, juniora i seniora.

Ukupno na turniru u oba dana nastupilo je 60 judo klubova sa preko 700 natjecatelja iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, Makedonije, Slovačke, Crne Gore, Kazahstana, Rumunjske i Bosne i Hercegovine.

Judaši mostarske Neretve nastupili su sa ukupno  12 natjecatelja, a u Mostar su donijeli 9 sjajnih odličja. U ukupnom zbroju Neretva je završila u ekipnom plasmanu na odličnom 10 mjestu od ukupno 60 judo klubova. Osvojene su 2 zlatne, 3 srebrene i 4 brončane medalje.