Karate Kup u Splitu

Devet medalja za dva karate kluba iz Širokog Brijega

Karate klub Široki Brijeg predstavljalo je pet članova, a vodio ih je trener Marin Hrkać.
Sport / Ostali sportovi | 21. 05. 2018. u 11:00 Bljesak.info

Karate klub Široki Brijeg i Karate klub Široki osvojili su ukupno devet medalja na natjecanju u Splitu.

Karatašice Širokog Brijega, Laura Zelenika, Iva Lasić i Klara Ivanković, osvojile su srebrne medalje na drugom Karate kupu u Splitu.

Na spomenutom turnirku nastupilo je 655 natjecatelja iz 51 kluba i tri države (Hrvatska, BiH i Crna Gora).

Sljedećeg vikenda Širokobriježane očekuje nastup na Ligi Hercegovine u Čitluku gdje očekuju pregršt medalja.

Šest medalja za Karate klub Široki

Antonija Knezović u kategoriji mlađe učenice -28kg osvojila je brončanu medalju, Domagoj Sesar u kategoriji mlađi kadeti +57kg osvojio je brončanu medalju, Petra Zeljko u kategoriji juniorki -53kg i kategoriji seniorke -55kg osvojila je srebrnu i brončanu medalju, Kristian Kolobarić u kategoriji Seniora -84 kg osvojio je srebrenu medalju i Ivan Vukoja u kategoriji Seniora +84 kg osvojio je brončanu medalju.

Na natjecanju su još nastupili Ante Zovko, Mislav Čović, Tomo Sesar, David Sesar, Matej Sesar, Petra Lovrić.