Odličan rezultat

Deset odličja za KK Zrinjski

Karate klub Zrinjski je nastupio sa 14 natjecatelja.
Sport / Ostali sportovi | 14. 02. 2022. u 13:57 Bljesak.info

U subotu 12.2.2022 u Tuzli je održan 7. Valentino Kup turnir u karateu u organizaciji karate kluba ''DO'' iz Tuzle. Na turniru je nastupilo više od 1000 natjecatelja iz 7 država i 100 klubova.

Karate klub Zrinjski je nastupio sa 14 natjecatelja i osvojio 10 odličja raznog sjaja.

Zlatna odličja su osvojili Anđela Ćorić, Rafaela Ćorić i Patrik Bohm.

Srebrena odličja su osvojili Roberto Krstić, Ivan Talić, Antonio Palameta dok su bronce osvojili Dora Rezić, Kristijan Palameta, Lara Pehar  i Ivano Detki.

Također odličan turnir je odradila Petra Bandić koja je nakon nekoliko borbi u dosta teškoj konkurenciji izgubila u borbi za treće mjesto.

Odlična organizacija turnira i odličan karate koji su prikazali natjecatelji KK Zrinjski. Treneri Marko i Emil su zadovoljni rezultatima i prikazanim karateom. Naglasili su da je rezultat i bolji ako se uzme u obzir da je za neke natjecatelje ovo bio prvi turnir.