Taekwondo

Cro Star iz Visokog donio deset odličja

Sport / Ostali sportovi | 21. 05. 2017. u 10:45 S.K.

Mostarski taekwondo klub Cro Star, koji vodi trenerica Klaudia Marić, za vikend je nastupio na turniru Visoko Open, na kojem je sudjelovalo 250 natjecatelja.

Mostarci su ostvarili izvrstan rezultat osvojivši 10 medalja, od toga osam zlata, srebro i broncu, a osvojena su i četiri pehara.

Jedan pehar je osvojila Iva Grbešić koja je proglašena najboljom vrtićankom turnira, a ostali pehari su za ekipni poredak i to: 1. mjesto u vrtićancima, 1. mjesto u kicku, i 3. mjesto u mlađim kadetkinjama.

Zlato su osvojili: Iva Grbešić (2 zlata), Nika Šunjić (2 zlata), Dorijan Matić (2 zlata), Matej Sesar, David Marušić

Srebro: Andrej Matić

Bronca: Ivo Planinić

Ekipu Cro Stara je u Visoko vodio trener Miran Đorđevski. Idući vikend će Mostarci nastupiti na dva turnira, u Karlovcu i u Fojnici.