Taekwondo

Cro Star iz Imotskog odnio jedanaest odličja

Sport / Ostali sportovi | 02. 04. 2017. u 13:00 S.K.

U subotu se u Imotskom održao veliki međunarodni memorijalni taekwondo turnir “Josip Jović” na kojem je sudjelovalo 560 natjecatelja.

Mostarski taekwondo klub Cro Star, kojeg vodi trenerica Klaudia Marić, osvojio je 11 medalja (tri zlata, tri srebra, pet bronci) i tri pehara.

Zlato su osvojili David Marušić, Dora Marušić i Tamara Majerski, srebrni su bili Ivo Planinić, Andrej Matić i Petar Bosnić, a brončani Josip Bevanda, Mario Tomić, David Marijanović, Antonio Rezo i Luka Penavić.

David Marušić je osvojio pehar kao najbolji junior turnira, dok je njegova sestra Dora Marušić proglašena najboljom juniorkom. Uz pojednačne uspjehe, Cro Star je osvojio i ekipni pehar za treće mjesto u konkurenciji juniora.

Ekipu u Imotski su vodili Miran Đorđevski i Damir Šunjić.