Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
14. Cheerleading večeri

Cheerleading večer u Širokom Brijegu za odlazak prvakinja BiH u Grčku

Svoje revijalne nastupe predstavit će svi uzrasti cheerleading klubova iz Zapadnohercegovačke županije, a u goste dolaze i prvaci Hrvatske iz Splita.
19.06.2026. u 11:39
text

U Parku širokobrijeških branitelja u nedjelju, 21. lipnja 2026. godine, s početkom u 19 sati, bit će održana tradicionalna Cheerleading večer Hrvatskog cheerleading kluba Široki.

Manifestacija se održava 14. godinu zaredom u sklopu ''Brijeških zvona'', a ovogodišnje izdanje organizira se u suradnji s Turističkom zajednicom Grada Širokog Brijega.

Nastupi svih uzrasta

Svoje revijalne nastupe predstavit će svi uzrasti cheerleading klubova iz Zapadnohercegovačke županije, a u goste dolaze i prvaci Hrvatske iz Splita.

Osim revijalnog dijela programa, predviđen je i natjecateljski dio u kojem će najspremniji sudionici osvojiti medalje.

I ove godine bit će proglašeni najaktivniji članovi u svim uzrastima iz svih klubova ŽZH, a uz priznanja će dobiti i poklon pakete koje je pripremio Mepas.

Tombola za odlazak na Svjetsko prvenstvo

Hrvatski cheerleading klub Široki višestruki je i aktualni prvak Bosne i Hercegovine u svim uzrastima, a trenutačno se priprema za odlazak na Svjetsko klupsko cheerleading prvenstvo, koje će se krajem studenoga održati u Grčkoj.

Tim povodom organizirana je i tombola po simboličnoj cijeni od 2 KM, a sav prihod namijenjen je odlasku prvakinja BiH na svjetsko natjecanje.

Svoj doprinos odlasku u Grčku dale su brojne tvrtke, institucije i sportski kolektivi iz Širokog Brijega, financijski i kroz nagrade za tombolu. Među nagradama će se, između ostalog, moći osvojiti i poklon paketi HKK Široki, NK Široki Brijeg i Dubai Basketballa.

Organizatori pozivaju sve građane da u nedjelju posjete Park širokobrijeških branitelja i uživaju u programu posvećenom cheerleading sportu.

POVEZANO