Australian Open

Borna se pridružio Marinu: Ćorić bolji od Krajinovića u Melbourneu

Ćorić je u četvrtom setu, nakon 4:0 i 5:1 gotovo pružio priliku Krajinoviću da se vrati u meč. Ipak u devetom gemu tog seta, Borna je breknuo Filipa i stvar priveo kraju. Bio je ovo prvi međusobni susret dvojice tenisača.
Sport / Ostali sportovi | 19. 01. 2019. u 10:26 Bljesak.info

Borna Ćorić svladao je srpskog tenisača Filipa Krajinovića u meču trećeg kola Australian Opena u četiri odigrana seta.

Nakon što je Krajinović glatko dobio prvi set sa 6:2, hrvatski je tenisač polako preuzimao kontrolu i iduća tri dobio rezultatom 6:3, 6:4 i 6:3.

Ćorić će u idućem kolu igrati protiv boljeg iz meča koji se igra kasnije, Lucasa Pouillea i mlade australske nade Alexa Popyrina koji je u drugom kolu prošao Dominica Thiema.

Što se tiče noćašnjih rezultata, u muškoj konkurenciji nije bilo iznenađenja. Sjajni Rus Daniil Medvedev lakoćom se obračunao s Davidom Goffinom (6:2, 7:6, 6:3), Kei Nishikori razbio je Sousu u tri lagana seta, Raonić je u serverskom duelu nadigrao Herberta, a Pablo Carreno-Busta šesti put u isto toliko mečeva svladao je Fabija Fogninija (6:2, 6:4, 2:6, 6:4).

Kod djevojaka sve je također prošlo bez šokova, pobjede su ostvarile favorizirane Osaka, Keys, Serena Williams, Svitolina i Sevastova.