Judo

Arijan Koš i Emela Ćurić zlatni na džudo turniru Kup Hercegovine 2018

U organizaciji Džudo Kluba "Hercegovac" u Mostaru je danas održan džudo turnir "Kup Hercegovine 2018".
Sport / Ostali sportovi | 01. 09. 2018. u 18:59 Bljesak.info

U organizaciji Džudo Kluba "Hercegovac" danas je održan džudo turnir "Kup Hercegovine 2018". Sudjelovali su predstavnici klubova iz BiH, Srbije, Hrvatske, Crne Gore, Austrije ...

Svoje predstavnike je imao i Džudo Klub "Mostar" za koji je nastupilo šest natjecatelja. Osvojili su tri medalje i dva peta mjesta.

U uzrastu do 9 godina (U9) zlatne medalje su osvojili Arijan Koš i Emela Ćurić.

Adem Isanović i Ahmed Isanović su sa dvije pobjede i dva poraza izgubili u borbama za medalju te tako osvojili visoko peto mjesto u svojim težinskim kategorijama.

Haris Trebović je pobijedio prvu borbu, te sa nedostatkom iskustva izgubio naredne dvije borbe.

U uzrastu do 11 godina Sara Trebović je osvojila treće mjesto i brončanu medalju.

Iz ovoga su kluba rekli kako je najvažnije da se rad i treninzi vide kroz pokazano te se svi zajedno zadovoljni vraćaju napornom radu.