Prvi reprezentativni

Ana Dorotea odlično odradila nastup na Balkanskom prvenstvu

Dorotea je na natjecanju odradila svoj prvi reprezentativni nastup u disciplini troskok prošavši jaku kvalifikacionu grupu i plasirajući se u prestižnom finale gdje je osvojila osmo mjesto.
Sport / Ostali sportovi | 16. 08. 2021. u 14:48 Bljesak.info

Ana Dorotea Markić mlada mostarska atletičarka osvojila je odlično osmo mjesto na Balkanskom prvenstvu u Kraljevu. Na natjecanju koje se održalo u nedjelju 14, kolovoza su u kategoriji U 18 nastupili najbolji atletičari iz 17 zemalja Balkana.

Za Bosnu i Hercegovinu nastupilo je 20 najboljih  atletičara Bosne i Hercegovine koji su izborili norme za nastup ovog prvenstva.