BiH and Nippon

Hercegovcu 5 medalja iz Sarajeva

Zlatne medalje pripale su Mariu Novaku i Mariji Kožul. Jedino srebro osvojila je Ana Vranješ, dok su dvije bronce osvojili Martino Prce i Ivano Đinkić.
Sport / Ostali sportovi | 01. 11. 2021. u 09:05 Bljesak.info

Protekle subote održan je 21. međunarodni judo turnir "BiH and Nippon" u Sarajevu.

Turnir je otvorio japanski veleposlanik u Bosni i Hercegovini Ito Makoto i poželio svim natjecateljima sreću kojih je bilo preko 400 iz 48 klubova iz Bosne i Hercegovine i Crne Gore.

Judo klub Hercegovac Mostar na turnir je poveo 8 natjecatelja u uzrastu U16 i U18 te se okitio s 5 medalja i 3 peta mjesta.

Na korak do medalje bili su Rade Vranješ, Matej Jandrić i Petar Kožul.

Već sljedećeg vikenda Hercegovac nastavlja svoje aktivnosti te će sudjelovati na međunarodnom judo natjecanju u Splitu.