Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Curice Hercega osvojile prvo mjesto!

750 natjecatelja, a Herceg na vrhu: Impresivan vikend za mlade judaše

Judo klub Herceg osvojio prvo mjesto u Dalmaciji uz 13 medalja na turniru Mario Zebić u Kaštel Sućurcu

Na memorijalnom judo turniru “Mario Zebić”, održanom proteklog vikenda u Kaštel Sućurac u organizaciji Judo klub Dalmacijacement, mlade judašice Judo klub Herceg ostvarile su izniman uspjeh osvojivši prvo mjesto u ukupnom poretku.

Na turniru je sudjelovalo čak 750 natjecatelja iz 49 klubova i osam zemalja, što dodatno naglašava vrijednost rezultata hercegovačkog kluba. Posebno su se istaknule djevojčice, koje su dominirale konkurencijom i donijele klubu vrhunski plasman, dok su i dječaci nastupili u vrlo dobrom izdanju.

Mlade nade iz Hercegovine pokorile Dalmaciju
Foto: Judo klub Herceg / Mlade nade iz Hercegovine pokorile Dalmaciju

Ukupno je Judo klub Herceg osvojio 13 medalja – četiri zlatne, tri srebrne i šest brončanih.

Zlatne medalje osvojili su: Marijanović Filip, Bošnjak Marta, Pranjić Mia i Andrić Lucija.

Srebrni su bili: Šimić Filip, Udovičić Gabrijel i Novak Lucija.

Bronce su pripale: Ostojić Luka, Budimir Petar, Pranjić Mate, Džidić Lucija, Koroušić Luka i Marić Matej.

Ovaj uspjeh potvrđuje kontinuirani kvalitetan rad kluba i sve veći značaj hercegovačkog juda na regionalnoj sceni.

POVEZANO