Borba za ostanak

Igman se spasio poraza kod Zvijezde

Iako se Zvijezda 09 davno oprostila od premijerligaškog društva ekipa iz Etno sela Stanišić umiješala se u borbu za izbjegavanje pretposljednje pozicije.
Sport / Nogomet | 04. 05. 2024. u 15:20 M.V. | Bljesak.info

Zvijezda 09 prije dva kola porazila je Tuzlu na svom terenu, a sada je pomogla istoj toj Tuzli uzevši bod Igmanu 2:2. Konjičani su poveli već u 6. minuti preko Mirsada Ramića, no domaćin je izjednačio do poluvremena.

Za 1:1 je pogodio Petar Karaklajić, a u završnici prvog dijela strijelac je bio Godswill Vadze. Igman je kod 1:1 imao jedanaesterac no Mirsad Ramić nije realizirao udarac s bijele točke.

U 71. minuti gosti dolaze do poravnanja autogolom Ristanovića.

Pet minuta prije kraja domaći su mogli do pobjede, no Ćeman je obranio jedanaesterac Vadzeu te spasio Igman poraza.

Igman tako i dalje mora strepiti, pogotovo jer u sljedeća tri kola igra protiv Željezničara, Borca i Zrinjskog.