tri kola do kraja

Zrinjskom i Širokom po bod s gostovanja, Velež izgubio u Vrapčićima

Sport / Nogomet | 16. 05. 2015. u 17:01 S. M.

U 28. kolu Premier lige Bosne i Hercegovine Zrinjski i Široki Brijeg remizirali su na gostovanju, pa je razlika ostala jedan bod u korist Mostaraca.

Zrinjski je odigrao 0:0 na Bilinom polju kod Čelika i zadržao si je izglede da će na kraju osvojiti barem treću poziciju koja garantira izlaz u Europu bez obzira na Kup.

U isto vrijeme Široki Brijeg je odigrao 1:1 kod Drine u Zvorniku. Drina povela preko Filipović iz jedanaesterca u prvom poluvremenu, a izjednačio je Luka Menalo desetak minuta prije kraja.

U utakmici bez rezultatskog značaja Sloboda je slavila 1:0 kod Veleža u Vrapčićima. Jedini pogodak postigao je Elvis Sarić iz jedanaesterca u 15. minuti. Treba reći i da je Velež treći put zaredom dobio crveni karton. Ovaj put isključen je Marko Nikolić koji je zaradio dva žuta kartona.

Tako je novi trener Veleža Dželaludin Muharemović debitirao porazom, samo dva dana nakon što je potpisao ugovor.