Istria Winter Cup

Zrinjski zabio šest komada Mađarima, s Clujom za finale

Sport / Nogomet | 03. 02. 2015. u 16:34 S. M.

Mostarski Zrinjski odigrao je drugu utakmicu na Istria Winter Cupu koji se igra u Umagu i Novigradu. Mostarci su u Novigradu igrali protiv mađarskog drugoligaša Gyirmóta i ostvarili su uvjerljivu 6:0 pobjedu.

Zrinjskom je ostala još utakmica protiv rumunjskog Cluja, koji je danas ranije svladao domaći Novigrad s 4:1, pa će aktualni prvak BiH s eventualnom pobjedom ili remijem izboriti nedjeljno finale.

Protiv Mađara Zrinjskom je posao olakšao jedan igrač Gyirmóta koji je dobio crveni karton u 24. minuti. Šest minuta prije odmora Velibor Đurić je doveo Zrinjski u vodstvo, a u drugom dijelu Ivo Zlatić i Mile Pehar sa po dva pogotka, uz autogol mađarskog igrača Roberta Varge, do vrha su napunili mrežu kluba iz Gyora.