Premijer liga BiH

Zrinjski s tri gola ispratio Zvijezdu 09

Plemići su dominirali tijekom cijele utakmice, tako da su Zvijezdi uspjeli dati tri gola.
Sport / Nogomet | 28. 08. 2019. u 20:32 Bljesak.info

Nogometaši Zrinjskog slavili su na domaćem terenu pobjedu protiv Zvijezde 09 u zaostaloj utakmici 4. kola Premijer lige BiH.

Plemići su dominirali tijekom cijele utakmice, tako da su Zvijezdi 09 uspjeli dati tri gola.

Zrinjski je poveo u 27. minuti zahvaljujući golu Slobodana Jakovljevića nakon kornera.

Govedarica je pred sami kraj prvog poluvremena zabio za 2:0, pa su Plemići mirni otišli na poluvrijeme.

Konačih 3:0 u 62. minuti susreta postavio je Stojkić  koji je nakon dodavanja Čurjurića sjajno izbacio čuvara i desnom nogom pogodio bliži ugao gola Zvijezde 09.

Slobodan Jakovljević upisao je večeras stoti nastup u dresu Plemića, pa je tom prilikom dobio prigodan poklon od predsjednika kluba Denisa Lasića.