Nula na poluvremenu

Bez golova u prvom dijelu: Zrinjski puno bolja i opasnija momčad

Premda je utakmicu počeo bez svog najboljeg igrača i strijelca Nemanje Bilbije, Zrinjski je u prvom poluvremenu posve nadigrao goste iz Slovačke.
Sport / Nogomet | 25. 07. 2023. u 21:44 M.V. | Bljesak.info

Zrinjski je od prve minute bio konkretnija i opasnija momčad, a već u 13. minuti domaći su imali i prvu pravu priliku. Na centaršut Čanađije Mario Ćuže šutirao je preko gola.

Prvih pola sata Slovan je bio posve bezopasan, a prvu kakvu-takvu priliku slovački prvak imao je u 31. minuti, i to iz prekida. Nakon ubacivanja sa strane Sharani Zuberu glavom je tukao preko gola.

Premda je prvo poluvrijeme završilo 0:0, igra kakvu je pokazao Zrinjski u prvih 45 minuta daje nadu da će navijači koji su i danas napunili stadion do zadnje sjedalice dopuštene od Uefe radovati se u drugom poluvremenu.

Inače, pedantni belgijski sudac Bram Van Driessche bez nekog vidnog razloga produžio je prvi dio za čak šest minuta.