Bilbiji dva gola

Zrinjski opet svladao Slogu, na samo pet bodova od Borca

Aktualni prvak i dalje je u igri za dvostruku krunu, a u srijedu ga čeka novi derbi, ovaj put protiv Sarajeva.
Sport / Nogomet | 20. 04. 2024. u 17:55 Bljesak.info

Zrinjski je drugi put u četiri dana svladao dobojsku Slogu. Nakon pobjede u polufinalu Kupa BiH Plemići su u subotu slavili u prvenstvu s 2:0.

Ovom pobjedom Zrinjski je stavio dodatni pritisak na Borac, jer je sada razlika četiri boda, s tim da Borac večeras igra tešku utakmicu kod Sarajeva.

U Modriči nije bilo golova sve do 53. minute kada nakon ubačaja Ivančića iz kornera neodlučnost Trake na golu Sloge koristi Nemanja Bilbija i pogađa za 1:0.

U 75. minuti u šesnaestercu domaćih pada Malekinušić i Zrinjski dobiva jedanaesterac, koji koristi Bilbija i svojim drugim golom donosi pobjedu Zrinjskom.

Sloga je pet minuta prije kraja ostala i s igračem manje, jer je crveni karton dobio Dadić.