Hrvatski drugoligaš bolji od Plemića

HŠK Zrinjski izgubio od sinjskog Junaka

U drugoj pripremnoj utakmici momčad Zrinjskog izgubila je od Junaka iz Sinja sa 1:2 u susretu igranom u Međugorju.
Sport / Nogomet | 28. 01. 2021. u 16:30 S.B. | Bljesak.info

U prvoj utakmici Plemići su svladali Croatiju iz Zmijavaca, no u drugoj provjeri NK Junak Sinj bio je uspješniji. Bilo je 2:1 za hrvatskog drugoligaša, iako je poveo Zrinjski preko Nemanje Bilbije u 38. minuti.

Ipak, Junak je ekspresno izjednačio preko Sea, dok je u 73. minuti Leo Andrić donio pobjedu Sinjanima.

Trener Sergej Jakirović koristio je dvije ekipe koje su dobile po 45 minuta, a u drugom poluvremenu zaigrao je i Abel Kalfić, napadač koji je u prvom dijelu sezone bio prvi strijelac NK Jadran LP.

Zrinjski bi sljedeću provjeru trebao imati protiv Čapljine, ovog vikenda u Međugorju ili Čapljini.