Zlomislić pred potpisom za klub kojeg je Široki izbacio u Ligi prvaka

Sport / Nogomet | 14. 06. 2017. u 10:47 R.I.

Vezni igrač Širokog Brijega Damir Zlomislić karijeru će najvjerojatnije nastaviti u bjeloruskom Shakhtyoru iz Soligorska, doznaje Bljesak.info.

Zlomislić se na zimskoj stanci vratio u Široki Brijeg nakon igranja u turskom Gaziantepu da bi se ovoga ljeta ponovno okušao u inozemstvu.

Tako bi trener Goran Sablić uoči 14. klupskog izlaska u Europu mogao ostati bez jednog od najvažnijih igrača u kadru - mogao, jer Zlomislić je trenutno u Bjelorusiji gdje obavlja liječničke preglede, a čeka se i službeno potpisivanje ugovora.

Ali nije sve tako crno, jer Široki bi za Zlomislića trebao dobiti odštetu, budući da ima važeći ugovor do 2018. godine.

Podsjećamo, Široki Brijeg i Shakhtyor su igrali međusobnu u prvom pretkolu Lige prvaka 2006. godine, a uspješniji su bili Širokobriježani.

U prvom susretu igranom na stadionu Tsentralny u Gomelu slavio je Široki Brijeg (0:1) pogotkom Ivana Bubala u 29. minuti, a u uzvratu na Pecari s istim rezultatom je slavio domaćin, ovoga puta je strijelac bio Ronielle u 29. minuti iz jedanaesterca.