Krpić u zadnjim sekundama

Željezničaru dramatična pobjeda nad Širokim!

Željezničar i Široki Brijeg derbijem na Grbavici zaključili su 9. kolo Premijer lige BiH.
Sport / Nogomet | 02. 10. 2023. u 19:50 M.V. | Bljesak.info

Željezničar je svladao Široki Brijeg s 2:1 golom Sulejmana Krpića u zadnjim sekundama utakmice. Ovom pobjedom Željezničar je prekinuo niz od pet uzastopnih poraza, dok je Široki doživio drugi poraz u nizu.

Željezničar je poveo u 30. minuti, Amoah je uposlio Semira Štilića, a ovaj rutinski pogodio mrežu Tomislava Tomića. Nakon gola Željezničar je mogao i do 2:0, ali je Cocalić pogodio gredu.

I Široki Brijeg je imao odličnu priliku u prvom dijelu, no Vedad Muftić je na čudesan način zaustavio udarac Muse.

Široki je izjednačio u 54. minuti. Stephen Chinedu je majstorski uposlio Cyrillea Kpana, a napadač iz Burkine Faso pogađa za 1:1.

Željezničar je još jednom pogodio gredu, a ovaj put sreće nije imao Andrija Drljo. U završnici je Krpić pogodio mrežu, no pogodak je poništen zbog zaleđa.

I onda kada se činilo da će završiti neriješeno, Željezničar je pogodio u zadnjim minutama nadoknade. Drlje je ubacio iz slobodnog udarca, Drina vratio do Sulejmana Krpića, a ovaj iz velike blizine pogađa za 2:1 i ogromno slavlje na tribinama.