Zimske pripreme

Željezničaru pobjeda nad Čapljinom u Čitluku

U prijateljskoj utakmici u Čitluku premijerligaš Željezničar svladao je federalnog prvoligaša Čapljinu s 3:1.
Sport / Nogomet | 28. 01. 2021. u 16:59 S.B. | Bljesak.info

Željezničaru je ovo bila druga utakmica u dva dana, a sarajevska momčad nije imala većih problema doći do pobjede.

Na stadionu Bare u Čitluku Željo je poveo u 26. minuti. Subašić je gurnuo za Zeca, a ovaj iskosa precizno šutirao za prvi gol sarajevske momčadi. Momčad Amara Osima došla je do drugog i trećeg gola u prvih 10 minuta poluvremena, a strijelci su bili Mujezinović te Subašić iz jedanaesterca.

Čapljina je svoj gol postigao u 58. minuti a pogodio je Marsel Mace, da bi isti igrač sedam minuta kasnije promašio jedanaesterac.

Čapljinci će sljedeću utakmicu igrati protiv Zrinjskog, a Željezničar u Međugorju protiv Mladosti.