Drama na Grbavici

Željezničar ispustio pobjedu, Nefči u sudačkoj nadoknadi šokirao Grbavicu

Sport / Nogomet | 27. 07. 2023. u 23:03 M.V. | Bljesak.info

Nijedan predstavnik BiH nije ubilježio pobjedu ovog tjedna u Europi. Sarajevski Željezničar imao je 2:1 protiv azerbajdžanskog Nefčija do 95. minute, no završilo je neriješeno 2:2 uoči uzvrata u Azerbajdžanu idućeg tjedna.

Na prepunoj Grbavici i u odličnoj atmosferi golovi su uglavnom padali u prvom dijelu. Dženan Haračić pogodio je u 14. minuti, a gosti su izjednačili u 44. nakon što je Lebon šutirao, a lopta je zakačila Kosorića i završila u mreži.

Ipak, u devetoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela Grbavica je proključala, a strijelac za 2:1 bio je Amoah.

U drugom dijelu gosti su pokušavali izjednačiti, no odličan na golu domaćih bio je Ajdin Mulalić. Ipak, kada su navijači očekivali kraj, u petoj minuti sudačke nadoknade na fantastičan način pogodio je Rahman Hadžijev.