West Hamu bodovi

Za pobjedu West Hama kod Evertona pogodio Tomas Souček

Everton je u prvoj utakmici Premiershipa u 2021. godini na Goodison Parku bio domaćin West Hamu, a na kraju su gosti pogotkom Součeka slavili rezultatom 1:0.
Sport / Nogomet | 01. 01. 2021. u 20:58 Bljesak.info

Prva utakmica 2021. godine nije oduševila. Everton je na Goodison Parku dočekao West Ham, a susret nije ponudio puno toga.

Prvo poluvrijeme nije donijelo gotovo ništa, a jedino što se može spomenuti je pokušaj Bernarda za domaće, ali promjene rezultata nije bilo.

Ni u nastavku susreta nije bilo puno drugačije. Creswell je za goste pokušao u 61. minuti, Pickford je obranio, a sa druge strane su Čekićari perfektnom obranom onemogućili Evertonu bilo kakve prilike.

A onda u 86. minuti šok za Everton i radost za West Ham.

Pouzdani Tomas Souček se fantastično snašao nakon jedne odbijene lopte u kaznenom prostoru i pogodio mrežu Evertona za vodstvo gostiju od 0:1.

To je na kraju bio i konačan rezultat susreta. Souček je ponovo junak svog kluba i West Ham je osvojio važna tri boda nakon četiri utakmice u nizu u kojima nisu upisali pobjedu.

Everton je ostao na visokom četvrtom mjestu, a West Ham na desetom.

U kasnijem terminu na Old Traffordu se sastaju Manchester United i Aston Villa.