Po Duhu svetom

Wolverhampton siguran protiv Crystal Palacea (2:0)

Vrlo važnu pobjedu upisali su nogometaši Wolverhamptona u pretposljednjem kolu, slavili su protiv Crystal Palacea. Momčad Nuna Espirita Santa pokazala je još jednom kako nije slučajno šesta momčad prvenstva.
Sport / Nogomet | 20. 07. 2020. u 23:36 Bljesak.info

Vrlo važnu pobjedu upisali su nogometaši Wolverhamptona u pretposljednjem kolu, slavili su protiv Crystal Palacea.

Portugalac Joao Moutinho je svojom potkopanom loptom  doprinio vodećem golu Wollvesa u 41. minuti. Pronašao je Dohertyja na lijevoj strani, koji je prebacio do Podencea, a ovaj je glavom spremio loptu u praznu mrežu.

Prethodno je Schlupp u 27. minuti promašio veliku priliku za Palace i od tada su domaći uglavnom bili bolji.

Konačni rezultat postavio je Castro u 68. minuti, primio je loptu u šesnaestercu, šutirao iz okreta i pogodio.

Momčad Nuna Espirita Santa pokazala je još jednom kako nije slučajno šesta momčad prvenstva.

S nova tri boda Vukovi su sada ponovno preskočili Tottenham koji se s njima bori za šesto mjesto koje vodi u kvalifikacije za Europsku ligu.

Vukovi u zadnjem kolu gostuju kod Chelseaja, dok Tottenham ide na noge Crystal Palaceu.

U ponedjeljak su još igrali Brighton - Newcastle 0:0 i Sheffield - Everton 0:1 Richarlison (46.).