A 'ko će drugi...

Wagner srušio Čelik

Sport / Nogomet | 20. 11. 2016. u 16:40 D.L.

Pogotkom kapetana Wagnera Santosa Laga iz 82. minute Široki Brijeg je na Pecari u 16. kolu Premijer lige BiH slavio 1:0 protiv posljednjeplasiranog zeničkog Čelika.

Široki Brijeg je cijeli susret imao kontrolu igre u svojim rukama, no do pogotka je došao tek u završnici. Iz prvog poluvremena vrijedi izdvojiti prilike Barabana, Wagnera i Crnova.

U nastavku susreta, po izuzetno lošem travnjaku stadiona Pecara, ''Plavo-bijeli'' su vršili pritisak cijelo vrijeme, a na pogodak su čekali do 82. minute.

Nakon kornera, stvorila se gužva u gostujućem šesnaestercu, Ćorićev je uputio prizemni udarac, lopta je došla do Wagnera koji matira vratara Ružića za veliko slavlje na Pecari i tri važna boda koja Široki drže u igri za Ligu za prvaka. Bio je to Wagnerov 118. pogodak u Premijer ligi BiH.

U sljedećem kolu Široki Brijeg gostuje kod Krupe, a Čelik dočekuje Slobodu.