Kapetan Širokog Brijega

Wagner: Borit ćemo se do kraja da uđemo u Ligu za prvaka

Sport / Nogomet | 05. 12. 2016. u 12:14 D.L.

''Uvijek govorim – neka počne loše, ali neka završi dobro. Mladost je dobro igrala, krenula bolje i zabila gol, mi smo uspjeli odmah vratiti na 1:1 i nakon toga 2:1. Mučili smo se cijelu utakmicu. Mladost ima kvalitetu i zaslužuje biti u boljoj poziciji na ljestvici'', izjavio je na press konferenciji poslije utakmice Široki Brijeg – Mladost DK kapetan Širokog i strijelac drugog pogotka Wagner Santos Lago.

Široki Brijeg je u 14. minuti gubio 0:1, no ubrzo su ''Plavo-bijeli'' izjednačili preko Menala, a Wagner je u 35. minuti pogodio za preokret.

''Drago nam je što smo pobijedili, imamo još šansu da odemo u Ligu za prvaka. Dok ima nade, borit ćemo se do kraja da uđemo u Ligu šest'', zaključio je Wagner.

Kapetan Mladosti Aladin Isaković istaknuo je da su gosti iz Doboj-Kaknja zaslužili bod.

''Otvorimo utakmicu fantastično, i onda neki pad koncentracije u igri i sve to prospemo. I onda drugo poluvrijeme imamo posjed lopte, Široki je prijetio iz kontri… Mislim da na kraju, da smo uzeli bod, ne bi bilo nezasluženo'', izjavio je Isaković