Debakl Francuske

Vratnica trikolore spasila poraza od Luksemburga

Sport / Nogomet | 03. 09. 2017. u 20:45 Z.S.

Francuska je prvi put od 1989. godine i pobjede nad Ciprom 2:0 igrala u Toulouseu, stadion je, dakako, bio rasprodan, a trikolori su ugostili Luksemburg.

I upisali krah koji bi ih mogao skupo koštati! Završilo je 0:0, Francuzi su izgubili dva unaprijed upisana boda.

U prvom poluvremenu trikolori su imali 73 posto loptu u posjedu, Griezmann, Lemar i Mbappe promašili su velike šanse, pa je Griezmann u 40. minuti iz slobodnog udarca pogodio gredu.

U drugom dijelu najveće su šanse imali Sidibe u 64. glavom, Kurzawa u 69., dok je u 71. Lacazetteov udarac izbačen s gol-linije. Pogba je u 77. minuti glavom pogodio gredu, ali je i Luksemburg mogao do pobjede jer je Gerson Rodriguez u 79. minuti uzdrmao vratnicu!