Bundesliga

Volland sa dva pogotka donio pobjedu Bayeru

Bayer Leverkusen je upisao četvrtu pobjedu, dok je Stuttgartu koji je ostao na dnu ljestvice ovo bio osmi poraz.
Sport / Nogomet | 23. 11. 2018. u 22:54 Bljesak.info

Prvi susret 12. kola njemačke Bundeslige u Leverkusenu su odigrali Bayer i Stuttgart, a domaćin je slavio rezultatom 2:0.

Oba pogotka pala su u završnici susreta, a strijelac je oba puta bio Kevin Volland. Napadač Bayera prvi pogodak na susretu postigao je u 76. minuti.

Tinejdžer Kai Havertz je sjajno pronašao napadača Apotekara koji iz peterca glavom matira Ron-Roberta Zielera za 1:0, javlja Klix.

Sjajni Havertz upisao je asistenciju i kod drugog pogotka u 83. minuti. Jedan od najboljih mladih igrača svijeta je prošao po desnoj strani i odigrao povratni pas za Vollanda na rubu kaznenog prostora, a 26-godišnji napadač lijevom nogom posprema loptu u mrežu gostiju za konačnih 2:0.