Pomoćni trener NK Široki Brijeg

Vlaho: Puno smo kvalitetniji od Borca, slavit ćemo i u uzvratu

Širokobriježani su u prvom susretu četvrtfinala Kupa BiH pobijedili Borac 2:1.
Sport / Nogomet | 28. 02. 2019. u 15:15 Bljesak.info

''Znali smo kako neće biti laka utakmica protiv Borca, jer nije bilo lako poslije derbija sa Zrinjskim motivirati momčad za susret protiv momčadi iz nižeg ranga. Kako je kup specifično natjecanje u kojem su česta iznenađenja, protekla smo tri dana najviše radili upravo na motivaciji'', kazao je pomoćni trener NK Široki Brijeg Aleksandar Vlaho nakon utakmice četvrtfinala Kupa BiH u kojoj je Široki s 2:1 na Pecari slavio protiv banjalučke momčadi.

Makedonac je zatim dao svoje viđenje utakmice.

''Gledali smo njihovu utakmicu protiv Olimpije, dobro ih analizirali, upoznali njihove dobre i loše strane. Igra u prvih dvadesetak minuta utakmice nije način na koji se ulazi u jednu utakmicu. Nakon toga smo preuzeli inicijativu, postigli dva pogotka i stvorili još nekoliko prilika. Ne možemo igračima zamjeriti na zalaganju ni u drugom poluvremenu. No, realizacija je u srijedu zakazala, propustili smo realizirati svoje prilike. Ipak, puno smo kvalitetnija momčad od Borca. Vjerujem kako ćemo slaviti i u uzvratu'', poručio je Vlaho nakon utakmice.

Uzvratni susret igra se 13. ožujka u Banja Luci.