5:0

VIDEO | Roma potopila Palermo; Džeko promašio zicer godine

Sport / Nogomet | 21. 02. 2016. u 21:45 Z.D.

U susretu 26. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je na Olimpicu pobijedila Palermo 5-0 ostvarivši petu uzastopnu pobjedu.

Rimljani su započeli susret nevjerojatnim promašajem Edina Džeke koji je u 28. minuti sa dva-tri metra promašio prazan gol Palerma.

Maicon ga je sjajno poslužio s desne strane, a Džeko je učinio nemoguće - promašio je cijela vrata, prenosi Jutarnji list.

Dzeko misses an empty net in the match AS Roma... by funnyvideos02

BiH reprezentativac se iskupio dvije minute kasnije postigavši prvi pogodak na utakmici.

U nastavku susreta golove za ''vučicu'' zabili su Seydou Keita (52) i Mohamed Salah (60, 62), a golijadu je zaključio Džeko golom u sudačkoj nadoknadi.

Miralem Pjanić igrao je do 57. minute za Romu kada je zamijenjen, dok je Ervin Zukanović susret odgledao s klupe.