Dvije utakmice su bile potrebne Sergeju Jakiroviću za prvu pobjedu na klupi Kayserispora. Nakon što je u debiju remizirao bez golova protiv Trabzonspora, danas je s 3:2 bio bolji od Konyaspora za vrijedna tri boda u borbi za ostanak u Super ligi.
Time je Kayserispor prekinuo niz od šest uzastopnih prvenstvenih utakmica bez pobjede. Kayserispor je današnjim slavljem ostao na 16. mjestu ljestvice s 20 bodova, a zona ostanka im bježi svega tri boda. Konyaspor je ostao 14. s 24 boda na kontu.
Kayserispor je odlično ušao u utakmicu, golovima Nazona i Cardosa je stigao nakon 25 minuta do prednosti od dva gola. Konyaspor je uzvratio preko Aleksića. Nazon je u 56. minuti vratio prednost od dva gola razlike. Konačnih 3:2 postavio je Blaž Kramer u 69. minuti. Konyaspor je u 87. minuti zabio za izjednačenje, no taj gol je poništen zbog ofsajda. Eyüpspor je naredni protivnik Kayserispora.
.