Pretkolo Lige prvaka

VIDEO | Hoffenheim izgubio od Liverpoola, Kramarić loše izveo jedanaesterac

Sport / Nogomet | 16. 08. 2017. u 06:07 Z.S.

U prvoj utakmici posljednjeg pretkola Lige prvaka Hoffenheim je u utorak na domaćem terenu protiv Liverpoola izgubio 1:2.

Hrvatski napadač Andrej Kramarić, koji je za Hoffenheim odigrao cijeli susret, u 12. minuti nije iskoristio kazneni udarac.

Liverpool je poveo u 35. minuti, desni branič Trent Alexander-Arnold odlično je izveo slobodni udarac s 20 metara i pogodio je donji kut protivničkog gola.

U 74. minuti Liverpool je poveo 2:0. James Milner pucao je iz teške pozicije, iskosa s 20 metara, lopta je okrznula veznjaka domaćina Nordtveita i završila je u mreži.

Poraz Hoffenheima ublažio je Mark Uth u 87. minuti.

Celtic u čijim redovima igra 'novopečeni' bh. reprezentativac Jozo Šimunović, u srijedu dočekuje Astanu za koju nastupaju dva bh. internacionalca Matin Aničić i Srđan Graovac.

Još jedan bh. reprezentativac Edin Višća u srijedu će na teren, a njegov Istanbul Basaksehir dočekuje Sevillu.

Rijeka ide u goste Olympiacosu, a Mariboru predvođen napadačem Jasminom Mešanovićem gostuje Hapoelu Beer Sheva.

U jednom od najzanimljivijih susreta sastat će se dvije ekipe iz liga "Petice" - Napoli i Nica.

Rezultati prvih utakmica posljednjeg pretkola Lige prvaka:

Qarabag - Kopenhagen 1:0 (Mahir Madatov 25)
Hoffenheim - Liverpool 1:2 (Mark Uth 87/ Trent Alexander-Arnold 35, Nordtveit 74-ag)
APOEL - Slavia Prag 2:0 (De Camargo 2, Aloneftis 10)
Sporting Lisabon - FC Steaua Bukurešt 0:0
Young Boys - CSKA Moskva 0.1 (Kasim Nuhu 90+1-ag)