Velibor Pudar se oprostio od Veleža: "Velež neće nikada iz mene"
Velibor Pudar oprostio se od FK Velež Mostar emotivnom porukom nakon završetka suradnje s mostarskim klubom, u kojem je obnašao dužnost prvog pomoćnika šefa stručnog stožera.
Pudar je zahvalio Mehi Kodri, Ibri Rahimiću i Upravnom odboru na čelu s Admirom Rahimićem na ukazanom povjerenju, istaknuvši kako je u klub došao u kritičnom trenutku.
"Prvo želim zahvaliti Mehi Kodri, Ibri Rahimiću i UO-u na čelu s Admirom Rahimićem na ukazanom povjerenju, u kritičnom trenutku za klub, kao prvom pomoćniku šefa stručnog stožera", poručio je Pudar.
Zahvalio je i svim uposlenicima kluba te članovima stručnog stožera i suradnicima s kojima je, kako je naveo, proveo sedam mjeseci iznimno dobre suradnje.
Zahvala igračima i navijačima
Posebnu poruku uputio je igračima, istaknuvši kako su upravo oni najzaslužniji za rezultatski preokret nakon lošeg početka sezone.
"Također, hvala igračima na provođenju naših ideja na terenu i bez vas ne bismo napravili ovo što smo napravili, pravo malo čudo poslije lošeg starta, vi ste moji istinski junaci", napisao je Pudar.
Zahvalio je i navijačima Veleža na podršci tijekom utakmica i izvan stadiona.
"Hvala našim vjernim navijačima na izuzetnoj podršci kako na utakmicama tako i izvan stadiona, svi smo disali istim plućima, bili ste naš 'dvanaesti igrač' i samo nastavite tako", poručio je.
Pudar je istaknuo kako iz kluba odlazi sretan jer je Velež ove sezone premašio cilj i izborio nastup u Europi, ali je dodao kako ostaje žal za Kupom.
"Odlazim sretan jer smo ove sezone premašili cilj i izašli smo u Europu, a jedino ostaje žal za Kupom i ovim se putem ispričavam Faruku što mu nisam ispunio obećanje", naveo je.
"Velež neće nikada iz mene"
U završnom dijelu poruke Pudar je naglasio kako će i dalje biti uz Velež.
"Bit ću s vama kao što sam bio i do sada, izravno ili neizravno, jer ja mogu otići iz Veleža, ali Velež neće nikada iz mene. Želim vam svu sreću ovoga svijeta, zdravlje i još bolje rezultate nego ove sezone", poručio je Pudar.
Objavu je završio riječima: "Hvala vam, moji Rođeni, na svemu. Mostar u srcu, Velež do groba."
Podsjetimo, Pudar se u stručni stožer Veleža vratio u listopadu prošle godine, kada je potvrđeno kako će obnašati dužnost prvog pomoćnika glavnog trenera Ibre Rahimića.
U Velež je stigao nakon dvije uspješne sezone u Kruševu, gdje je, prema tadašnjim navodima iz kluba, ostavio snažan dojam profesionalca, lidera i uzora u radu, disciplini i ljudskosti.