Pobjeda u gostima

Velež sa četiri komada potopio Čapljinu

Utakmicu u Čapljini pratilo je oko 300 navijača Veleža.
Sport / Nogomet | 11. 08. 2018. u 19:29 Bljesak.info

Nogometaši Veleža sa 4:1 nadigrali su ekipu Čapljina na stadionu Bjelave u Čapljini.

Iako je Čapljina povela već u 18. minuti preko Pervana iz penala, dvije minute poslije također iz penala izjednačio je Brandao.

U drugom poluvremenu Velež je pokazao mnogo više, pa Fejić zabija preko Fajića prvo u 59. pa u 74. minuti.

Do kraja susreta Velež dolazi do četvrtog pogotka, a strijelac je bio Mujezinović.

''Nova sezona je pred nama, nova očekivanja, nove strasti, a i naši Rođeni će u ovoj sezoni, osvježeni novim igračkim nadama, biti osvježeni i novom igračkom opremom domaćeg brenda no. 1. Predstavili smo toga nove dresove Rođenih, crvene za domaće utakmice i bijele za gostujuće'', istaknuli su iz mostarskog kluba.