Remi s Arsenalom

Velež uspio zabiti tri gola ruskom premierligašu

U prvoj utakmici na pripremama u Antalyiji mostarski Velež odigrao je 3:3 protiv jakog ruskog Arsenala iz Tule.
Sport / Nogomet | 06. 02. 2021. u 16:48 S.B. | Bljesak.info

Protiv ekipe koja je u zadnje tri prijateljske utakmice bugarskim, makedonskim i latvijskim prvoligašima zabila 12 golova, momčad Feđe Dudića uspjela je izvući neriješeno.

Velež je poveo u 10. minuti preko Brandaa, a u 13. je izjednačio Pančenko. Do poluvremena je Arsenal došao u vodstvo preko Kangawe.

U 58. minuti Edo Vehabović postigao je prelijep pogodak za 2:2, a u 81. je opet Arsenal poveo, a strijelac je bio Burlak.

Ipak, Rođeni su izbjegli poraz, a u 90. minuti pogodak je postigao Haris Ovčina.

Velež će u četvrtak imati novu provjeru, kada je zakazana utakmica s ruskim prvoligašem Neftikhimikom.