Zatvoren drugi krug

Velež poveo u prvoj minuti i opet ostao bez pobjede

Utakmicom Veleža i Tuzla Cityja okončano je 22. kolo Wwin lige, a time i zatvoren drugi krug ovog natjecanja.
Sport / Nogomet | 11. 03. 2024. u 19:55 M.V. | Bljesak.info

Velež ni u petoj utakmici zaredom nije uspio doći do pobjede, odigravši 1:1 s Tuzla Cityjem. Rođeni su unatoč ovom remiju ostali treći na ljestvici, ali će u idućem kolu, prvom u trećem krugu, umjesto s Igmanom sada igrati sa sarajevskim Željezničarom.

Velež je u ovoj utakmici uspio povesti i to u prvom napadu u prvoj minuti. Akciju Pece i Haskića završio je novpridošli Vito Čaić. Ipak, u 26. minuti Tuzla City izjednačava preko Đorđa Pantelića.

U drugom poluvremenu Velež je napadao, imao nekoliko odličnih prilika, možda i najbolju propustio je Ante Hrkać, ali Tuzla City uspjela je izdržati.