bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Francuska

Vatra i tučnjava s policijom: Nakon pobjede Hrvatske izbili neredi u Parizu

Nakon utakmice slavilo se širom Hrvatske, a Marokanci su tugovali.
18.12.2022. u 11:21
text
Foto:screenshot / Vatra i tučnjava s policijom: Nakon pobjede Hrvatske izbili neredi u Parizu

Hrvatska nogometna reprezentacija osvojila je broncu na Svjetskom nogometnom prvenstvu. Vatreni su u dvoboju za treće mjesto nadigrali Maroko 2:1 i zasluženo došli do treće medalje u svojoj povijesti.

Nakon utakmice slavilo se širom Hrvatske, a Marokanci su tugovali. Nacija od skoro 40 milijuna stanovnika ima i veliki broj iseljenika. Puno Marokanaca je i u Parizu, a baš oni rade trenutno najveće nerede u svijetu, prenosi dnevnik.hr.

Marokanci su se prvo prije nekoliko dana potukli s francuskim navijačima nakon prolaza u polufinale, a sinoć su izbili još jači neredi u francuskom gradu.

Marokanski huligani izazvali su velike nerede, masovno se tukli s policijom, a uz sve to palili su motorna vozila.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO