Nesretni Nizozemac

Van Persie ozlijedio oko

Sport / Nogomet | 06. 11. 2016. u 22:31 S.K.

Prvenstveni duel Fenerbahčea i Akhisara (3:1) obilježen je bizarnom ozljedom Robina van Persieja.

Nizozemac, koji je postigao prvi pogodak na utakmici, nastradao je u prvom poluvremnu u okršaju s jednim protivnikom, a lice mu je bilo prekriveno krvlju pa je odmah iznesen s terena i prevezen u bolnicu. I

Iako se strahovalo da je riječ o težem oštećenju oka, Fenerbahčeov liječnik je potvrdio da napadač neće imati ozbiljnije posljedice, piše Goal.com.

Oko mu je bilo natečeno, ali je nakon testiranja u bolnici, gdje je na pregled morao čekati čak 10 minuta, potvrđeno da ne bi trebao imati problema s vidom.

Čini se da mu je samo puknuo očni kapak. Da nije riječ o ničemu ozbiljnijem potvrdile su i fotografije Van Persieja koje su se pojavile na Twitteru, a na kojima se vidi kako se igrač iz bolnice vraća na stadion gdje je odgledao utakmicu do kraja.