vatreno u rodoču

Utakmica prekinuta, igrači Branitelja napustili teren

Sport / Nogomet | 20. 03. 2016. u 16:35 S. M.

Utakmica između Branitelja i Orašja u okviru 18. kola Prve lige Federacije BiH nije završena, točnije prekinuta je u 75. minuti.

Razlog prekida je nezadovoljstvo domaćih igrača suđenjem Olivera Kožula iz Širokog Brijega. Naime, kod rezultata 2:2 domaći su tražili jedanaesterac jer je u šesnaestercu gostiju srušen Renato.

Kožul se oglušio i samo minutu kasnije Kožul je dosudio slobodni udarac za goste iz kojeg je Orašje postiglo treći pogodak za vodstvo 3:2. Nakon kraće gužve na terenu vodstvo Branitelja naložilo je svom treneru da povuče igrače s terena i on je to učinio.

Susret je tako prekinut 15 minuta prije kraja, a kako će biti registriran odlučit će povjerenstvo za natjecanje.

Inače, Branitelj je imao vodstvo od 2:0 golovima Ante Pinjuha, no u drugom poluvremenu Orašani su preko Zorana Rajovića i Antonija Vidovića izjednačili na 2:2.

Vidović je postigao i treći gol za goste nakon kojeg je i uslijedio prekid.

Branitelj je u dva navrata tražio jedanaesterac, no kada se Kožul i drugi put nije oglasio povukli su ovakav drastičan potez.