napustili teren

Uprava Branitelja zasjeda o prekinutoj utakmici

Sport / Nogomet | 21. 03. 2016. u 11:32 I. M.

Prekinuta utakmica 18. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine između Branitelja i Orašja nije registrirana i o njoj će raspravljati Disciplinsko povjerenstvo Nogometnog saveza Federacije BiH.

Podsjetimo, susret je prekinut u 76. minuti kod rezultata 3:2 za goste. Prekid je uslijedio jer su igrači Branitelja, na sugestiju vodstva kluba, napustili teren, a sve zbog nezadovoljstva suđenjem Olivera Kožula.

Naime, domaći su smatrali da sudac nije dosudio, po njima, očiti jedanaesterac za Branitelj, da bi u istoj minuti u kontranapadu dosudio prekršaj za goste iz kojeg je Antonio Vidović postigao gol za 3:2.

Kako doznaje Bljesak.info uprava Branitelja imat će večeras sjednicu na kojoj će pregledati snimku s utakmice i na osnovu nje će se očitovati i uputiti dopis Nogometnom savezu. O zaključcima sa sastanka izvijestit će i javnost, vjerojatno u utorak ujutro.