Premiership

United prekinuo crni niz, Ibra zabio 25000. gol

Sport / Nogomet | 06. 11. 2016. u 17:29 S.K.

Manchester United napokon je slavio u Premier ligi. Niz od četiri utakmice bez pobjede prekinuli su Crveni vragovi slavljem 3:1 kod Swanseaja.

Poveli su u 15. minuti kada je pogodio Paul Pogba. Prekinuo je Francuz tako niz Uniteda od 306 minuta bez zabijenog gola. A između tog i prethodnog gola koji su zabili u Premier ligi uputili su čak 70 udaraca, piše Goal.com.

A onda je na scenu stupio dvojac Rooney - Ibrahimović. Upravo njihovom suradnjom vragovi su zabili u 21. i 33. minuti.

Ibrahimovićev gol u 21. minuti bio je ujedno i 25000. koji je zabijen u povijesti Premier lige. A Rooney je s dvije asistencije stigao do brojke od njih 100 u ligi. Ispred njega su samo Giggs i Lampard.

U drugom poluvremenu Swansea je uspio tek smanjiti preko Van der Hoorna u 69. minuti.

Jedina loša vijest za Mourinha je da je Ibrahimović dobio žuti karton zbog kojeg će propustiti derbi protiv Arsenala.