D.D.D. Zaštita osvojila turnir

U znaku druženja i sporta - završen malonogometni turnir Stolac 2023

D.D.D. Zaštita osvojila je Malonogometni turnir Stolac 2023, Ivan Bili Perić bili igrač turnira!
Sport / Nogomet | 20. 07. 2023. u 08:48 Bljesak.info

Malonogometni turnir Stolac 2023. sinoć je i službeno završen na igralištu Športskog centra u Stocu.

Pobjednik turnira je momčad ''D.D.D. Zaštita'', koja je u finalu pobijedila domaću momčad ''Dragoslav Dragi Raguž'' rezultatom 6:4. Za osvajače su pogađali Josip Sesar 2, Samir Gosto 2, Admir Zukan i Sabahudin Petak po 1, dok su za druge finaliste pogađali Darko Ivanković 2, te Boris Katičić i Ivan Šutalo po 1, javlja Stolac.city.

Borba za treće mjesto pripala je ekipi ''Marko Bošković''. Oni su u prvom susretu večeri bili bolji od ekipe ''ĆatarBenz'',te zasluženo slavili pobjedom 6:4. Za ekipu ''Marko Bošković'' su pogađali Šimun Ivo Barišić 3, te Ante Jelavić, Mateo Stanković i Ivan Grbavac po 1, a za ''ĆatarBenz'' precizni su bili Anđel Čolak, Robert Stanković, Goran Zeko i Josip Raguž.

Za najboljeg golmana turnira proglašen je Benjamin Ćesir (D.D.D. Zaštita), najbolji strijelac je Ante Jelavić (Marko Bošković), dok je titula najboljeg igrača turnira, već drugu godinu zaredom, zasluženo pripala Ivanu Periću (Dragoslav Dragi Raguž).

Pehare najboljim ekipama i pojedincima uručio je gradonačelnik Stoca Stjepan Bošković.