Druga liga FBIH - Jug

U Grudama gol sa centra

U centru pažnje bio Ivan Ćorluka koji je u 37. minuti susreta postigao gol za domaći sastav, gol sa svoje polovine terena. Ćorluka je šutirao iz prve, golman gostiju je bio malo izvan peterca, sasvim dovoljno da ga lopta preleti.
Sport / Nogomet | 25. 09. 2023. u 17:07 Bljesak.info

U Drugoj ligi FBiH - Jug igrane su utakmice šestog kola. Tamo za sada glavnu riječ vodi momčad Kruševa koja je na prvom s 15 osvojenih bodova. Višići imaju dva, Rama tri manje. Kamešnica i Grude su trenutačno dvije najslabije momčadi sa tek po jednim osvojenim bodom.

Ipak, ovo kolo je obilježio susret između Gruda i Međugorja. Gosti za koje između ostalih igra i Boris Pandža su očekivano slavili 2:1, ali je u centru pažnje bio Ivan Ćorluka koji je u 37. minuti susreta postigao gol za domaći sastav, gol sa svoje polovine terena. Ćorluka je šutirao iz prve, golman gostiju je bio malo izvan peterca, sasvim dovoljno da ga lopta preleti.