Tudor je došao potkraj ožujka uz klauzulu da će mu ugovor automatski biti produljen na godinu dana ako izbori plasman u Ligu prvaka, što se i dogodilo, no "Stara dama" imala je opciju raskida uz isplatu odštete od milijun eura.
Iako je došao u Torino kao "vatrogasac" i na kraju uspio probuditi uspavanu momčad te izboriti četvrtu poziciju u Serie A i željene kvalifikacije za Ligu prvaka, nije bio prva opcija za iduću sezonu klupskog čelništva, koje je, spekulirali su mediji, zapravo priželjkivalo Antonija Contea.
No kad je postalo jasno da od njega neće biti ništa, odnosno da će ostati u Napulju, uprava je odlučila dati ozbiljnu priliku bivšem hrvatskom reprezentativcu.
Tudor će zarađivati tri milijuna eura fiksno po sezoni plus milijun u bonusima, ovisno o ostvarenim ciljevima.
Igor Tudor renews with Juventus 🤍🖤
— JuventusFC 🇬🇧🇺🇸 (@juventusfcen) June 13, 2025
Congratulations, Coach! 💪